Ne puteti contacta pe
experientamultisport@gmail.com
sau la nr de tel
0722 977094, 0768600112;
Poza |
Nume Prenume |
Cursa |
Tara |
Judet |
Oras |
Indrumator |
Institutie de invatamant |
Structura Reprezentata |
Validat |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Igret Mara |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Igret Claudiu |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Nojogam Alexandru |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
ASANDEI COSMIN |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Giurgiu Diana-Alexandra |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Felnac |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
Jurik Alina-Cristina |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
lutai anisia denisa |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
sofronea |
Da |
||||
alexandru larisa-anamaria |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
sanmartin |
Da |
||||
Iancu Raluca-Victoria |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
Ardelean Mihaela-Hicoleta |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
Halos Andrei-Alexandru |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Simand |
Da |
|||
micescu corina alexandra |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
Gal Valentina |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Simand |
Da |
|||
micescu sebastian adrian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
Szöke Diana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
Unc Robert-Cristian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Iouca Denis |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Mihu Andreea-Madalina |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Iratosu |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
ileana adina |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
senlac |
Da |
||||
Joanovici Trandafir |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
Hirb Cristian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
tudor dragos |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
simand |
Da |
||||
Bucataku Oana-Adelima |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Vladimikescu |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
Onaca Laurentiu |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
Sopt Clius |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Mertoiu Alex |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
lazar valentin |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
Borbiro Vlad |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Merce Bogdan |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
Ilie Karina-Iulia |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
bugar alexandra |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
Mihailov Andrei |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
Gavoilut Adriama |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Glinga |
Da |
|||
Dumitru Amalia-Vanessa |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Sagu |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
Josub Radu |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
Eomsea Flavius |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Glinga |
Da |
|||
Lerintiu Mihaela |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Da |
|||
Vasalas Valentin-Marian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Glinga |
Da |
|||
Janovici Fabian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
AS Sporting Simand |
Da |
|||
Cilian Valeria-Ioana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Glinga |
Da |
|||
Baba Claudiu |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
Asociatia sporting Simand |
Da |
|||
Borsos Tibor-Marius |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
Asociatia sporting Simand |
Da |
|||
Gocimon Roxana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD |
Glinga |
Da |
||
Bradea Robert |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
Asociatia sporting Simand |
Da |
|||
Baba Alexandra |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
Asociatia sporting Simand |
Da |
|||
Baba Claudia-Mihaela |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
Asociatia sporting Simand |
Da |
|||
Cristea Robert |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Simand |
Asociatia sporting Simand |
Da |
|||
Guiu Vlad |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Ghiț Lucas |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Sambateni |
COLEGIUL ECONOMIC ARAD |
Da |
|||
BLIDARIU DELAMARIAN PETRU |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
ARAD |
Da |
||||
BABA CLAUDIA |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
SIMAND |
PROF. MARCUS DANIEL |
ŞCOALA GENERALĂ ŞIMAND |
ASS SPORTING SIMAND |
Da |
|
Chis Adrian-Gabriel |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Curtici |
Universitatea |
Da |
|||
Pop Flavius |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Vladimirescu |
Nu |
||||
Gherman Jean Paul |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Vladimirescu |
Nu |
||||
Miazga Diana |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Experienta Multisport |
Da |
|||
Cozlac Oana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
COLEGIUL NAȚIONAL |
Da |
|||
DOMUTA ADRIAN |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
MUSCA GHEORHE |
ȘCOALA GENERALĂ |
Lps Arad |
Nu |
|
Marton Daniela |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Timisoara |
Da |
||||
Fort Kevin |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
Neag Miron |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Eu |
Nu |
|||
Panainte Mihai Adrian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
UVVG Arad |
Da |
|||
Kati Eduard-Tiberiu |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Universitatea |
Da |
|||
GHINGA ANDA |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
ARAD |
GRUPUL ȘCOLAR DE INSDUSTRIE ALIMENTARĂ ARAD |
Nu |
|||
voinea fabian andrei |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Bighescu Stefan-Gabriel |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
GRUPUL ȘCOLAR INDUSTRIAL |
Racing Bike Pro Arad |
Nu |
||
GHINGA OLGA- IULIA |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
ARAD |
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentara Arad |
Experienta Multisport Arad |
Da |
||
Stana Jhon vlad |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Barbu Patricia |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Ene Călin |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Unc Robert |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
ȘCOALA GENERALĂ |
Da |
|||
Özmen Gökhan |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Ursului |
Da |
||||
POP LIANA |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
ARAD |
Nu |
||||
DANCEA VLAD IOAN |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
UVVG |
Da |
|||
Pieptan Adrian Nicusor |
CROS 2 KM |
RO |
Hunedoara |
Petrosani |
Da |
||||
IRIMIA ANDREEA MARIA |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
ARAD |
IRIMIA ROXANA |
LICEUL PEDAGOGIC |
LTAMG |
Nu |
|
IRIMIA ROXANA LAVINIA |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
APATEAN ADRIAN |
LICEUL TEORETIC |
LICEUL TEORETIC ”ADAM MULLER GUTTENBRUNN” ARAD |
Da |
|
Fekete Iulia Carina |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Tamas Gabriela |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Kertesz Norbert |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Silvasan Anastasia Vasilica |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Mihaela Socaci |
ȘCOALA GENERALĂ NR. 5 ARAD |
Nu |
||
Herman Alexia Rebeca |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Mihaela Socaci |
ȘCOALA GENERALĂ NR. 5 ARAD |
Nu |
||
DAMIAN CODRUTA |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
TIMISOARA |
Nu |
||||
AL-OBAIDI MAX |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
TIMISOARA |
Nu |
||||
Mosora Andrei |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Mihaela Socaci |
ȘCOALA GENERALĂ NR. 5 ARAD |
Nu |
||
Borlea Bianca |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Mihaela Socaci |
ȘCOALA GENERALĂ NR. 5 ARAD |
Nu |
||
Broasca Simona Stefania |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Mihaela Socaci |
ȘCOALA GENERALĂ NR. 5 ARAD |
Nu |
||
Bogdan Alexia Maria |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Mihaela Socaci |
ȘCOALA GENERALĂ NR. 5 ARAD |
Nu |
||
Unterweger Roland |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Sorin Mineran |
Kipkelenge Team |
Da |
||
Bupte Calin |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Borcea Casian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
COLEGIUL NAȚIONAL |
Da |
|||
Spinean Diana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
LICEUL PEDAGOGIC |
Da |
|||
Bele Mihaela |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Ene Călin |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Racing bike pro |
Nu |
|||
Dorsonszky Máté |
CROS 2 KM |
RO |
Bihor |
Oradea |
Școala Gimnazială ,,Nicolae Bălcescu" Oradea |
Nu |
|||
Dorsonszky László |
CROS 2 KM |
RO |
Bihor |
Oradea |
Da |
||||
Dorsonszky László |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Bihor |
Oradea |
Da |
||||
Dorsonszky Máté |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Bihor |
Oradea |
Școala Gimnazială ,,Nicolae Bălcescu" Oradea |
Da |
|||
Dorsonszky László |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Bihor |
Oradea |
Da |
||||
Zambori Lorant |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Timisoara |
Da |
||||
Filippo Bensi |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Nojogan Alexandru |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
- |
Scoala Gimnaziala Iosif Moldovan |
Nu |
|||
Asandei Cosmin |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
- |
Scoala Gimnaziala Iosif Moldovan |
Nu |
|||
Teleky Beata |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Timisoara |
Da |
||||
Sipos Cristian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
MARGAUAN DORINEL |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
TIMISOARA |
Nu |
||||
Pasca Mihai |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Halmajan Flavius |
UM01249 Arad |
Da |
||
FARKAS IMRE |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
TIMISOARA |
Da |
||||
andru virgil |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
juncu ilie ioan |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Timisoara |
Da |
||||
Mihet Iulia |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Timisoara |
Nu |
||||
Funaru-Ioan Dragos |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Chisoda |
Da |
||||
dan ecaterina |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
COLEGIUL NAȚIONAL |
Nu |
|||
Berari Roberth Octavian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Conop |
COLEGIUL NAȚIONAL |
Da |
|||
Todoran Renata |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Sandru Lucian Alexandru |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Gurahont |
Nu |
||||
Sarb Onisim Onisim |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Zimandu Nou |
Da |
||||
Valan Cristina Diana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
LICEUL PEDAGOGIC |
Cosmetic-Style.ro |
Nu |
||
Valan Valentin |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
LICEUL PEDAGOGIC |
Cosmetic-Style.ro |
Nu |
||
Valan Alin |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
LICEUL PEDAGOGIC |
Cosmetic-Style.ro |
Nu |
||
Valan Cristian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Cosmetic-Style.ro |
Da |
|||
Valan Cristian |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Cosmetic-Style.ro |
Nu |
|||
Valan Cristian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Cosmetic-Style.ro |
Nu |
|||
Mona Sergiu Laurentiu |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
bulci nr 22 |
Da |
||||
Herman Sorin |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
EXPERIANTA MULTISPORT |
Da |
|||
Lukinich Eduard |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Giroc |
Nu |
||||
Boros Ioan |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Jurca Ciprian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Gorita Alin Ioan |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
singur :-) |
Da |
|||
Tencalec Ulmiana-Ioana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Savarsin |
COLEGIUL NATIONAL |
Da |
|||
iancu alexandra |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
horia |
Radu cristian |
LICEUL DE ARTĂ |
Nu |
||
Puravet Ioana |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Universitatea |
Da |
|||
Camenita Ada |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Octavian Lugojan |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Hunedoara |
Hunedoara |
Nu |
||||
Bogdan Natalia |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Tisza Eduard |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Beno Cristina Andreea |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Gazdik Daniel |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
ILIES MIHAI VALER |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
TIMISOARA |
NU |
NU |
Nu |
||
Negrau Alexandra |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Universitatea de Vest, Timisoara |
Da |
|||
Negrau Alexandra |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Universitatea de Vest, Timisoara |
Da |
|||
Iakocs Petru |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Moga Diana Laura |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Albisteanu Andreea |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
MUNTEAN Daniela Claudia |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
LAZEA Razvan |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
UVVG Arad |
Nu |
|||
Grecu Darius |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Crainic Petru Calin |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Timisoara |
CS Alternative Timisoara |
Nu |
|||
ciurea mladin alina cristina |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
mladin alexandru cristian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
sc gen regina maria |
Experienta Multisport |
Nu |
||
mladin izabela andreea |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
sc gen regina maria |
Experienta Multisport |
Nu |
||
mladin cristian lucian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Experienta Multisport |
Da |
|||
mladin cristian lucian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
arad |
Experienta Multisport |
Da |
|||
Miazga Andrei |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Daria Barta/Martin Liptak/Mariana Tomescu |
LICEUL PEDAGOGIC |
Experienta Multisport |
Da |
|
Pecican Cristian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Experienta MultiSport |
Da |
|||
Jurca Bogdan |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Cret Natsa |
CROS 2 KM |
RO |
Timiș |
Mosnita Noua |
Da |
||||
florina kovacs |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
- |
- |
- |
Da |
|
Oprea Emanuel Ioan |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
ARAD |
- |
- |
Da |
||
Ilie Florentiu |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Bihor |
Oradea |
Da |
||||
Tandara Florentina |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Klein Adriana |
Experiența Multisport Arad |
Da |
||
tandara Lucian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Adriana Klein |
Nu |
|||
Mona Sergiu-Laurentiu11 |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Bulci nr 22 |
Nu |
||||
Fogas Denis |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Timisoara |
nu |
nu |
Nu |
||
NAN ILEANA |
CROS 2 KM |
RO |
Maramureș |
SIEU |
Da |
||||
Maghera Tiberiu |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
EMS |
Da |
|||
PAUL MONICA ANA |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
Herman Alexandru |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Semlac |
Nu |
||||
Pager Ernest |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Constantinescu Adrian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Gazdik Daniel |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Dan Maria |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
||||
Stefanescu Ciprian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Timiș |
Timisoara |
- |
- |
Da |
||
Neamtu Alin |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Nu |
||||
Pecican Cristian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Experienta MultiSport |
Da |
|||
Andries Andreea |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Nadlac |
Pecican Cristian |
UVVG Arad |
Da |
||
Todinca Dacian |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Iisus si mama Lui |
Kipkelenge Team |
Da |
||
PURCARI TIBERIU |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
ARAD |
Nu |
||||
stirb RAMONA |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Da |
||||
stirb BOGDAN |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
Nu |
||||
Paduraru Ioan |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Hunedoara |
Petrila |
- |
Sanmontan |
Nu |
||
stirb radu |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
arad |
stirb sorin |
soala gimnaziala adam nicolae arad |
individual |
Nu |
|
Herman Alexandru Sergiu |
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Semlac |
Nu |
||||
Burtea Raluca |
CROS 2 KM |
RO |
Arad |
Arad |
Trinc Alexandru |
Da |
|||
Tomuta Emanuel Teodor |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
LICEUL TEOLOGIC BAPTIST |
3.kids.father. |
Nu |
||
Glogovetan Adrian |
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL |
RO |
Arad |
Arad |
Da |
Total inscrisi : 185
TRIATLONUL MULTISPORT - INDIVIDUAL - 51 persoane
AQUATLONUL ARADULUI - INDIVIDUAL - 11 persoane
CROS 2 KM - 123 persoane