Ultimele Evenimente

Contact

Ne puteti contacta pe
experientamultisport@gmail.com
sau la nr de tel
0722 977094, 0768600112;

Eveniment      PEȘTERA ROMÂNEȘTI MTB - 2015     


Rezultate pe categorii - Pestera Romanesti MTB 2015
 
 
           
Proba Loc Numar Concurs Participant Timp Oras
Categorie: Extra Concurs - premiu special  
Race 14-17 ani Open   12 Burta Roberto 1:18:24 Sebes
Race 14-17 ani Open   3 Raul Sinza 1:18:32 Oradea
Masculin 18-29 ani   2 Imre Boszormeny 1:17:53 Baia Mare
           
           
           
Proba Loc Numar Concurs Participant Timp Oras
Categorie: Elite Open  
Elite Open 1 200 Madaras Attila 2:01:15 Targu  Mures
Elite Open 2 201 Andrei Ianos 2:06:02  
Elite Open 3 204 Sofrag Camil 2:37:45 Arad
Elite Open 4 206 Raducanu Aurelian 2:51:42 Resita
Elite Open 5 202 Harabagiu Andrei 3:13:18 Timisoara
Elite Open 6 207 Titu Sever Ciutina DNF Australia
Elite Open 7 205 Bejan Ovidiu DNF Timisoara
Elite Open 8 203 Macritchi Constantin DNF Timisoara
           
           
Proba Loc Numar Concurs Participant Timp Oras
Categorie: Junior 14-17 ani  
Race 14-17 ani Open 1 13 Andrei Todescu 1:15:33 Cugir
Race 14-17 ani Open 2 19 Voaides Mihai 1:19:15 Lugoj
Race 14-17 ani Open 3 59 Andrei Nistor 1:23:24 Resita
Race 14-17 ani Open 4 14 Dragos Nistor 1:35:22 Alba Iulia
Race 14-17 ani Open 5 20 Plotnic Dorian 1:44:09 Lugoj
Race 14-17 ani Open 6 4 David Juhasz 1:50:49 Oradea
           
           
Proba Loc Numar Concurs Participant Timp Oras
Categorie: Race Feminin  
Feminin 1 87 Darlea Alexandra-Ioana 1:37:59 Arad
Feminin 2 64 Camelia Gaita 1:40:35 Timisoara
Feminin 3 24 Lupuj Noemi 1:44:17 Sfantu  Gheorghe
Feminin 4 74 ARDELEANU CLAUDIA 2:11:29 Arad
Feminin 5 66 Svalya Anna-Maria 2:17:25 Arad
Feminin 6 62 Ratiu Delia 2:19:15 Deva
Feminin 7 70 Diana Budea 2:23:01 Arad
Feminin 8 89 Moraru Lavinia 2:40:41 Vladimirescu  -  Arad
Feminin 9 28 Andronache Alina 2:56:52 Timisoara
Feminin 10 96 Nicolescu Roxana 3:01:54 Timisoara
Feminin 11 50 Alexandra Sandu DNF Timisoara
           
Proba Loc Numar Concurs Participant Timp Oras
Categorie: Race Masculin 18-29 ani  
Masculin 18-29 ani 1 43 Marius Pintea 1:14:10 Resita
Masculin 18-29 ani 2 42 Camil Vasilovici 1:14:20 Resita
Masculin 18-29 ani 3 75 Ionut Silinc 1:17:39 Timisoara
Masculin 18-29 ani 4 11 Daniel Vasiescu 1:18:50 Farasesti
Masculin 18-29 ani 5 39 Opris Catalin 1:23:34 Orastie
Masculin 18-29 ani 6 97 Calin Tiru 1:32:56 Lugoj
Masculin 18-29 ani 7 101 Bogdan Babescu 1:33:06 Timisoara
Masculin 18-29 ani 8 44 Ioan Vlad Gaitanaru 1:40:59 Arad
Masculin 18-29 ani 9 94 Alexandru Hirzoiu 1:44:29 Manastiur
Masculin 18-29 ani 10 60 Olah Florin 1:46:29 Timisoara
Masculin 18-29 ani 11 84 Sperneac Andrei 1:46:32 Timisoara
Masculin 18-29 ani 12 22 Pintican Florin 1:46:34 Timisoara
Masculin 18-29 ani 13 17 Alpredi Adrian 1:46:35 Motru
Masculin 18-29 ani 14 79 Felix Stroescu 1:46:45 Timisoara
Masculin 18-29 ani 15 40 Dacian Bujor 1:53:21 Timisoara
Masculin 18-29 ani 16 16 Tibor Vuian 1:55:17 Arad
Masculin 18-29 ani 17 83 Creteanu Filip 1:56:00 Resita
Masculin 18-29 ani 18 15 Daniel Bondar 2:02:30 Arad
Masculin 18-29 ani 19 92 Iurie Panfilii 2:16:56 Timisoara
Masculin 18-29 ani 20 77 Marco Draghici 2:18:32 Timisoara
Masculin 18-29 ani 21 102 STOICHESCU ANDREI 2:23:17 LEUCUSESTI
Masculin 18-29 ani 22 10 Sas Valentin 2:39:10 Arad
Masculin 18-29 ani 23 95 Margan Madalin-Marius 3:01:53 Timisoara
           
           
Proba Loc Numar Concurs Participant Timp Oras
Categorie: Race Masculin 30-39 ani  
Masculin 30-39 ani 1 56 Zsolt Kovacs 1:05:00 Arad
Masculin 30-39 ani 2 1 Dormany Norbert 1:14:00 Oradea
Masculin 30-39 ani 3 65 Ovidiu Danciut 1:14:30 Timisoara
Masculin 30-39 ani 4 37 Costea Norbert 1:23:03 Arad
Masculin 30-39 ani 5 38 Burca Cristian 1:25:12 Timisoara
Masculin 30-39 ani 6 73 Razvan Dumitrescu 1:25:22 Timisoara
Masculin 30-39 ani 7 69 Nagy Tiberiu 1:25:27 Timisoara
Masculin 30-39 ani 8 67 Budea Daniel 1:26:13 Arad
Masculin 30-39 ani 9 8 Cosmin Rosu 1:31:39 Romanesti
Masculin 30-39 ani 10 23 Pintican Ovidiu 1:33:24 Timisoara
Masculin 30-39 ani 11 76 Talpos Andrei 1:34:07 Arad
Masculin 30-39 ani 12 47 Nicoara Dan-Mihai 1:36:12 Timisoara
Masculin 30-39 ani 13 57 Sergiu Neidoni 1:42:00 Timisoara
Masculin 30-39 ani 14 86 Popity Flavius 1:44:21 Arad
Masculin 30-39 ani 15 45 Bujor Cristian 1:46:14 Resita
Masculin 30-39 ani 16 68 Adrian Sulu 1:46:52 Petrosani
Masculin 30-39 ani 17 55 Darius Damian 1:47:40 Timisoara
Masculin 30-39 ani 18 88 Zambori Lorant 1:48:42 Timisoara
Masculin 30-39 ani 19 6 Iosif Trava 1:49:03 Romanesti
Masculin 30-39 ani 20 61 Carlan Mircea 1:54:14 Timisoara
Masculin 30-39 ani 21 58 Pop Daniel 1:54:34 Arad
Masculin 30-39 ani 22 29 Popan Cristian 1:57:23 Biled
Masculin 30-39 ani 23 34 Ciobanu Adrian 1:59:29 Hateg
Masculin 30-39 ani 24 100 Cristian Leoveanu 1:59:53 Timisoara
Masculin 30-39 ani 25 41 Ruta Cristian 2:04:03 Timisoara
Masculin 30-39 ani 26 30 Petre Barabas 2:04:06 Timisoara
Masculin 30-39 ani 27 54 Emil Bistrian 2:16:21 Timisoara
Masculin 30-39 ani 28 52 Sabin Moraru 2:25:01 Timisoara
Masculin 30-39 ani 29 93 Szilagyi Mihai 2:36:55 Timisoara
Masculin 30-39 ani 30 32 Ovidiu Bardac 2:39:56 Timisoara
Masculin 30-39 ani 31 31 Tudor Iacob 2:40:01  
Masculin 30-39 ani 32 21 Curescu Vlad 2:42:12 Timisoara
Masculin 30-39 ani 33 99 Ioan Cristian Muntean 2:45:45 Lugoj
Masculin 30-39 ani 34 48 Rusinaru Titel-Elvis DNF Drobeta  Turnu  Severin
Masculin 30-39 ani 35 82 Timbota Belin DNF Timisoara
           
           
Proba Loc Numar Concurs Participant Timp Oras
Categorie: Race Masculin 40+ ani  
Masculin +40 ani 1 71 Ruja Adrian 1:25:24 Timisoara
Masculin +40 ani 2 46 Cristian Blidea 1:25:34 Timisoara
Masculin +40 ani 3 25 Minut Damian 1:38:14 Timisoara
Masculin +40 ani 4 51 Ion Icma 1:40:41 Timisoara
Masculin +40 ani 5 9 Costel Rosu 1:41:48 Timisoara
Masculin +40 ani 6 78 Radu Nicolae 1:44:48 Timisoara
Masculin +40 ani 7 35 laviniu Cordos 1:48:54  
Masculin +40 ani 8 63 Ratiu Ovidiu 1:49:34 Deva
Masculin +40 ani 9 7 Nemes Cristian 1:49:46 Arad
Masculin +40 ani 10 36 Dan Voinescu 1:49:50 Lugoj
Masculin +40 ani 11 81 Ioana Dorin 1:52:21 Timisoara
Masculin +40 ani 12 26 Herbert Manuel 1:56:14 Lugoj
Masculin +40 ani 13 80 Tudor Jurca 1:57:47 Arad
Masculin +40 ani 14 53 Sorin Sandu 2:00:00 Petrosani
Masculin +40 ani 15 85 Paul Iovita 2:09:30 Arad
Masculin +40 ani 16 49 Truta Mihnea 2:12:06 Arad
Masculin +40 ani 17 33 Lazarutiu Adrian 2:12:34 Timisoara
Masculin +40 ani 18 5 Mircea Csordas 2:26:06 Arad
Masculin +40 ani 19 91 Loga Raoul 2:45:34 Timisoara
Masculin +40 ani 20 90 Daniel Spatariu 2:51:29 Arad
Masculin +40 ani 21 72 Cosmin Locovei 3:43:55 Timisoara
Masculin +40 ani 22 98 Tiberiu Catalin Albu DNF Tarnaveni